Marketing treści

Content marketingWielu przediębioróców zadaje sobie pytanie jak utrzymać aktywność w internecie tak, aby zainteresować jak największą ilość klientów. Migające banery, wyskakujące okienka i samostartujące, głośne filmiki są już reliktem przeszłości i bardziej odstraszają niż przyciągają zainteresowanych. Według badań firmy Yankelovich, twój klient narażony jest na ekspozycję około 5 000 reklam dziennie!

Nowoczesny marketing internetowy bazuje na dostarczaniu rozwiązań na pytania i potrzeby użytkowników. Jednym z takich rozwiązań jest właśnie marketing treści zwany także content marketingiem.

Cóż to takiego? To nic innego, jak zamieszczanie na twojej stronie interesujących materiałów, mających na celu zatrzymanie czytelnika na dłużej, wykreowanie ciebie jako eksperta w swojej dziedzinie i skłonienia go do skorzystania z twoich usług.

 

Jakie korzyści płyną z zastosowania marketingu treści?

– Jeżeli publikujesz przydatne artykuły, użytkownicy chętnie się nimi dzielą, przez co pniesz się wgórę w wynikach wyszukiwania a rozpoznawalność twojej firmy wzrasta

– Wyszukiwarki premiują często aktualizowane strony i ustanawiają je wyżej w wynikach wyszukiwania

– Wzmacniasz swój autorytet jako eksperta w danej dziedzinie, zaufanie do twojej firmy wzrasta

– Pozyskujesz nowych odwiedzających, którzy potencjalnie mogą stać się nowymi klientami

 

Co możemy zrobić dla ciebie?

Blog
Jest wspaniałym sposobem na pozyskanie nowego klienta. Blog publikowany będzie na twojej stronie, bez konieczności nawiązywania zewnętrzej współpracy. Daj się poznać swojemu potencjalnemu klientowi jako ekspert w swojej dziedzinie. Im więcej aktualizacji, tym wyższa pozycja w wyszukiwarce.
Artykuły poradnikowe
Poradniki są jednymi z najchętniej czytanych treści w Internecie. W dyskretny sposób przemycają klientowi reklamę twoich produktów lub usług.
Content publishing
Skontaktujemy się w twoim imieniu z portalami i serwisami branżowymi alby zamieścić tam artykuł sponsorowany polecający usługi/produkty twojej firmy wraz z likiem do strony. Nic nie działa na klienta lepiej, jak polecenie ze strony, której ufa
Tworzenie treści
Chętnie wypełnimy treścią twoją nową stronę internetową, lub zmodyfikujemy stary tekst. Przeredagujemy treść katalogów produktów/usług na przyjazne wyszukiwarkom. Przetłumaczymy twoją strone na inny język

Skontaktuj się z nami aby wycenić swoją kampanię Adwords, lub zostaw swój numer. Oddzwonimy!