Pozycjonowanie

Pozycjonowanie strony to jedna z najlepszych inwestycji jakie można dokonać, by budować swój wizerunek oraz pozyskiwać klientów. Większy ruch użytkowników to większa ilość wysyłanych zapytań, dokonywanych zakupów czy potwierdzanych zapisów na newsletter. Usługa pozycjonowania strony jest tańsza od tego samego efektu osiągniętego za pomocą, kampanii Adwords. Naturalny wzrost poprzez promowanie serwisu to wartość dodana tej usługi. Oferujemy bezpłatną wstępną poradę lub tzw. SEO health-check, a jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, zapewniamy pełną obsługę, aby zoptymalizować i poprawić Twój ranking w wyszukiwarkach (ruch przychodzący i ROI). Oferujemy narzędzia optymalizacyjne, raportowanie, porady, informacje i wskazówki służące poprawie skuteczności marketingu w wyszukiwarkach. Możemy również zaoferować naszym klientom SEO copyrighting w konkurencyjnych cenach.

Na czym polega pozycjonowanie stron?

Kluczem do pozyskania jak największej ilości klientów jest uzyskanie, jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania na wybrane słowa kluczowe. Jeszcze przed nawiązaniem współpracy, nasz specjalista dokona dokładnej wyceny pozycjonowania na podstawie przeprowadzonej analizy danych.

 etapy pozycjonowanie

 

Jak działamy?

Przed rozpoczęciem współpracy
dokonamy analizy słów kluczowych w twojej branży, aby sprawdzić, które z nich najlepiej pasują do twojej branży. Za ich pomocą dotrzemy do zainteresowanych internautów.

Zawarcie umowy
po zawarciu odpowiedniej umowy przystąpimy do dalszych czynności.

Analiza i optymalizacja twojej strony
w technice pozycjonowania przyjmuje się pewne reguły tworzenia stron internetowych, które dają najlepsze wyniki. Bezpłtanie zoptymalizujemy twoją stronę tak aby spełniała te standardy.

Monitoring 24h/ dobę
poddajemy pozycję słów kluczowych stałej obserwacji, aby na tej podstawie móc na bieząco korygować proces pozycjonowania.

Dodawanie nowych słów kluczowych
Wiemy, że prowadzenie biznesu wymaga od ciebie nieustannych zmian, dlatego jesteśmy otwarci na zmianę czy dodawanie nowych słów kluczowych.

Dedykowana pomoc
w ramach współpracy oferujemy pomoc oraz porady wykwalifikowanego specjalisty. Będzie on do twojej dyspozycji przez cały czas trwania umowy.

Efekty
raz w miesiącu otrzymasz raport z realizacji prjektu pozycjonowania twojej strony

Skontaktuj się z nami na bezpłatne konsultacje a powiemy więcej o tym, jak możemy pomóc Twojej firmie skutecznie i tanio pojawiać się w wyszukiwarkach na najwyższych pozycjach lub sprawdź cennik.

cennik-pozycjonowanie