Wprowadzenie firmy na rynek szwedzki, krok po kroku

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm chcących ekspandować na rynek szwedzki. Dlaczego Szwecja? Otóż jest to jeden z najbogatszych krajów Unii Europejskiej o wysoko rozwiniętym przemyśle, a konsumpcja dóbr na jednego mieszkańca wynosi 128% średniej europejskiej. Ze względu na wysokie zarobki, szwedzcy klienci oczekują wysokogatunkowych produktów oraz wysokiej jakości usług. Ze względu na bliskość położenia geograficznego nasi północni sąsiedzi czesto odwiedzają Polskę w poszukiwaniu tańszej alternatywy dla rodzimych produktów, a polskie firmy mają wśród nich coraz lepszą renomę.

Jak zacząć?

Krok 1

powierz nam analizę rynku i konkurencji w Szwecji. Z raportu dowiesz się ilu potencjalnych odbiorców znajdzie twój produkt lub usługa oraz jak kształtuje się konkurencja i jaki ma ona udział w rynku.

Krok 2

Jeżeli na podstawie raportu z analizą rynku stwierdzisz, że masz szansę powodzenia, przedstawimy ci listę najważniejszych konkurentów, ich produktów/wuług oraz cen.

Krok 3

Gdy zdobędziesz już podstawową wiedze o rynku, czas na pozyskanie bazy teleadresowej strategicznych klientów i przygotowanie materiałów do sprzedaży.

Krok 4

Przetłumaczymy twoje materiały reklamowe takie jak oferta, katalog produktów/usług czy strona internetowa oraz dokonamy konwersji walut

Krok 5

Czas zaetablować się na rynku. Zarejestrujemy twoją firmę, dopełnimy wszelkich formalności oraz pomożemy znaleźć wirtualny adres lub stacjonarne biuro.

Krok 6

Przetłumaczymy twoją umowę handlową na język szwedzki abyś mogł rozpocząć sprzedaż.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów!

 

Krok 1
Analiza rynku i konkurencji

600 EUR

Opracowanie dotyczące wielkości rynku oraz ilości potencjalnych klientów

Raport dotyczący wartości rynku oraz trendów

Krok 2

Pogłębiona analiza rynku

999 EUR

Wskazanie bezpośredniej konkurencji oraz produktów i ich cen

Przedstawienie warunków współpracy najważniejszych konkurentów

Krok 3

Dostarczenie bazy najważniejszych klientów

25 EUR/Lead

Stworzenie i dostarczenie bazy teleadresowej wybranej liczby najważniejszych klientów

Krok 4

Przygotowanie oferty na rynek szwedzki

ok. 20 EUR/1600 znaków

Tłumaczenie oferty, katalogu, strony internetowej oraz konwersja walut

Krok 5

Formalności i rejestracja podmiotu w Szwecji

1200 EUR

Stworzenie umowy spółki oraz statutu , rejestracja w szwedzkim KRS, wystąpienie o szwedzki REGON, wystąpienie o nadanie numeru VAT, pomoc w znalezieniu biura wirtualnego lub stacjonarnego

Krok 6

Tłumaczenie umowy handlowej

Cena uzależniona od objętości dokumentu